Jak to funguje?

Operativní leasing

 

 

Operativní leasing je v současné době pravděpodobně nejdynamičtěji se rozvíjející finanční službou umožňující poměrně snadno a rychle začít provozovat vozidlo bez nutnosti jakýchkoli vlastních počátečních investic.

 


Poskytujeme operativní leasing jak soukromým osobám, tak i podnikatelům

 

Díky našemu přímému propojení se společností ŠtěpánekAuto můžeme čerpat z více než 25 let zkušeností v oboru a umožnit tak svým klientům (jako jediní na trhu) využít operativního leasingu u starších kvalitních vozů a to již od r.v. 2005.

 


Operativní leasing

 

 

Po sepsání smlouvy a předání vozu platíte první částku za pronájem v řádném termínu až po prvním měsíci užívání. Celý pronájem si samozřejmě odečítáte z daní.

 


Poskytujeme operativní leasing jak soukromým osobám, tak i podnikatelům

 

 

Částka, kterou za celý pronájem zaplatíte, většinou nepřesáhne sumu, kterou byste tratili mezi nákupní a následnou prodejní cenou Vašeho vozu. Samozřejmě s přihlédnutím k celkové investované částce a ročním provozním nákladům za servis.


Jak to funguje?

 

 

Poskytujeme krátkodobé operativní leasingy od 3 do 12 měsíců. Můžete tak v průběhu 1 roku vyzkoušet až čtyři různé vozy bez nutnosti investice vlastních prostředků a bez starostí s jeho následným prodejem. Šetříte tak čas i peníze.